
In Nieuwkerken-Waas woon je tussen twee centrumsteden en dat biedt heel wat voordelen! Je woont rustig, overal dichtbij, met goede verbindingen én betaalbare prijzen. De architectuur van de woningen is modern, strak en tijdloos. Er is nog maar één halfopen woning te koop. Snel zijn is de boodschap!
Door de zonnepanelen op je dak bespaar je fors op je energiefactuur. Je betaalt daardoor zelf gedurende vijf jaar geen onroerende voorheffing.
Energiezuinige woning
Lijkt het je iets om hier je nieuwe thuis te maken? Download hieronder gratis de brochure.
In de brochure vind je extra informatie over dit project die niet op de website staat!
info@durabrik.be
09 280 60 60
Klik op het lot of appartement waarover je meer info wil.
Extra info woningen:
Bij de woningen zijn de prijzen excl. BTW en kosten, tenzij anders vermeld hierboven (!)
Deze kosten zijn: kosten architect, EPB-verslaggever, veiligheidscoördinator, registratierechten en notariskosten.
De woningen worden afgewerkt aangeboden met ingerichte keuken, sanitair, vloeren beneden en in de badkamer en vloerverwarming, tenzij anders vermeld hierboven(!)
Extra info appartementen:
Bij de appartementen zijn de prijzen excl BTW, registratierechten en notariskosten, tenzij anders vermeld hierboven (!)
Per appartement verkopen we een staanplaats/ kelder/ garagebox/ berging (afh. van het aanbod). Jouw bouwadviseur geeft je hierover graag meer info.
De appartementen worden afgewerkt aangeboden met ingerichte keuken, sanitair, vloeren beneden en in de badkamer en vloerverwarming, tenzij anders vermeld hierboven(!)
*Alle afbeeldingen en oppervlaktes op deze website zijn indicatief.